google-site-verification: google461d5325288bbeeb.html kazas piena kosmētika I Latvija I Kazaslaukos

February 21, 2019

KAS IR KOKOSRIEKSTU EĻĻA

Eļļu iegūst no dabīgiem kokosriekstiem. Kokosriekstu eļļa istabas temperatūrā ir balta un cieta. Bet sasniedzot  25 ° C kūšanas temperatūru, eļļa kļūst bezkrāsaina un šķidra.

Kokosriekstu eļļas ķīmiskais sastāvs ir aptuveni 90% piesātināto taukskābju, un aptuveni 10% nepiesātināto taukskābju, E vitamīns. Aptuveni 60% piesātināto taukskābju ir vidējas ķēdes taukskābes, piemēram, laurīnskābe, miristīnskābe...

December 18, 2018

Mūsu ziepes, arī iecienītais nātru ziepes-šampūns, dažādi ķermeņa skrubji - ir pieejami tagad Ķekavas Pērlē (Liibā), Ogres Pērlē, Siguldas Pērlē, Ādažu Pērlē, Rabarbers , Ogres Dauga Pērlē.

Kā arī vienmēr Baldonē, Ziedu veikalā!

Rīgā: 

"Suvenīri"  Kaļķu ielā 7

Christmas POP-UP Store  Šķūņu ielā 15

"Rozes bode"  Teātra ielā 4

ELIZETE, Elizabetes ielā 25

ILMA, Ropažu iela 41

Cēsīs, "Eko Bodīte", J.Poruka iela...

December 4, 2018

Decembrī mūsu zīdaiņiem ķermeņa sviestiem - 20% atlaide.

Palutini savu ādu ar mitrinošo kakao un šī sviesta kombināciju. Kazas piens iesūksies un pabaros un dabīgas ēteriskas eļļas līdzsvaros un pacilās garastāvokli!

Izvēlies savu: 

Lavanda

Roze

Dzērvene

Zemene

Sokolāde

Kafija

"Sparkling" ar zelta spīdumiņu!

November 24, 2018

Black Friday nedēļas akcija - atlaides 50% VISAM! Veicot pirkumu www.kazaslaukos.lv - ievadi kupona nosaukumu "black friday"! Dalies ar draugiem ar šo paziņojumu, ierakstot komentārā drauga vārdu, un 3.decembrī papildus iespēja vinnēt 3 ziepju izlasi! (Esi arī mūsu lapas sekotājs!) P.S. Preces būs iespējams saņemt pēc 3.decembra.

Black Friday weekly share - discounts 50 % for everything! In the purchase of www.kazaslaukos.lv -...

October 22, 2018

Sveces maigā gaisma un patīkamais aromāts spēj radīt omulīgu, romantisku un mierīgu atmosfēru ikvienā telpā. Piedāvājumā oriģinālas eko stearīna sveces ar dažādām ēteriskajām eļļām - jasmīna, lavandas, piparmētru u.c. Eko stearīns ir veidots no dabīgām sastāvdaļām, kas degot nerada kaitīgus izmešus. Iededz sveci un izbaudi mirkli!

April 25, 2018

Horoskopu aromterapija, aromāti vērsim, zodiaka zīmēm

April 25, 2018

LATVIJĀ RAŽOTAS zodiaka aromterapijas ziepes ar unikālu ēterisko eļļu kombināciju katrai zīmei

Dabīgā kosmētika - ziepes ķermeņa un roku mazgāšanai - no saimniecības "Kazas Laukos" ir 100% roku darbs. Ziepju aromātu kombinācija atbilstoši katrai zīmei ir veidota, balstoties uz aromterapijas principiem. Ziepju gabaliņi ir caurspīdīgā iepakojumā - gatavi dāvināšanai!

Horoskopu ziepes  AUNS

  • Auns - Aries (21.03.-20.04.)...

February 28, 2018

Vai ir patīkami saņemt dāvanas 8.martā?

8. marta atzīts uzskatīt Starptautiskā Sieviešu Diena, bet daži cilvēki zina, kā radās šie svētki. Mēs atzīmējam to un neaizdomājamies, ar kādām pūlēm sievietes ir sasniegušas līdztiesības un cieņas attieksmi pret sevi. Kā tas viss sākās pirms simt gadiem.

Izrādās, ka svētku vēsture 8. marta paņēma savu sākas jau Senajā Romā. Tad šie svētki nebija noteikta nosaukuma un atzīmējām viņa dižci...

Please reload

+371 26463601

 SIA “ECO INVEST”

reģ.Nr. 40103399362

©2017 BY KAZAS LAUKOS. PROUDLY CREATED WITH WIX.COM